Homer Simpson

Chcę odkrywać świat. Chcę oglądać telewizję w innej strefie czasowej.
Chcę zwiedzać niezwykłe, egzotyczne centra handlowe.

 

Jak spędzić czas na wakacjach w Hiszpanii?

Hiszpania jest idealnym miejscem dla osób kochających dobrą zabawę do białego rana. Znajduje się tu wiele miejsc, które obfitują w bary, dyskoteki, puby czy kluby. Prócz wspaniałej Barcelony, w której nie brak rozrywek warto odwiedzić także inne zakątki, w których nie brak ciekawych atrakcji dla miłośników tańca i dużej ilości wrażeń.

Ibiza

Nie sposób nie wspomnieć o Ibizie, wyspie, która kojarzona jest przede wszystkim z rozrywką. Zabawa tutaj trwa nieustannie, a prócz tego miejsce to zachwyca także walorami przyrodniczymi i pięknem plaż. Świetnie bawić można się w niezwykle popularnym klubie Space, w którym króluje muzyka garażowa i funky. Znajduje się on na plaży d’en Bossa, co dodatkowo sprawia, że można tutaj poczuć prawdziwy klimat niekończących się wakacji.

Warto zajrzeć również do Es Paradis Terrenal - najpiękniejszej dyskoteki na wyspie. Ulokowana na wolnym powietrzu przyciąga piramidalnym dachem oraz niecodziennymi dekoracjami. Ciekawą atrakcja jest niewątpliwie Wodna Impreza, która przyciąga turystów z odległych zakątków świata lubiących się dobrze bawić. 

Inne ciekawe imprezownie to Eden, Pacha czy Bora-Bora. Ibiza bowiem obfituje w miejsca idealne na szaleństwa i relaks pośród muzyki. Zdjęcia z Ibizy: https://www.flickr.com/photos/tags/ibiza/

Majorka

Majorka także posiada swoje miejscówki, do których chętnie się wraca. Warto wybrać się do Magaluf, znanego kurortu, bowiem słynie on z wielu atrakcji związanych z życiem nocnym. Poza tym piękne plaże i wspaniała kuchnia sprawiają, że odpoczynek jest równie przyjemny co zabawa. Sprawdź aktualną pogodę na Majorce: http://www.twojapogoda.pl/swiat/hiszpania/majorka

Najbardziej znanym klubem jest BCM Planet Dance, do którego wejście jest bezpłatne. To kilkupiętrowa dyskoteka pełna atrakcji, w której grają DJ-e z całego świata. Warto również zajrzeć do nowo powstałych barów i klubów plażowych, w których dobra zabawa nabiera nowego znaczenia.

Walencja

Jednym z miast Hiszpanii, w których można się równie dobrze bawić co na wyspach jest niewątpliwie Walencja, która zaskakuje ilością pubów i klubów. Po północy miasto niejako budzi się na nowo rozbrzmiewając różnorakim rodzajem muzyki.

Najwięcej miejscówek można odnaleźć w dzielnicy Carmen oraz dzielnicy Ruzafa. W samym centrum miasta czeka zaś ciekawa Plaza de Canovas, która polecana jest młodszym imprezowiczom. Tym nieco starszym zaś na pewno spodoba się Królewska Marina Juana Carlosa I, która znajduje się nad samym brzegiem Morza Śródziemnego.